• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

İletişimŞunu daha büyük bir haritada görüntüle: Atilla İlhan Cd, Efe Sokak No:6 Ataşehir İstanbul

Küçükbakkalköy Mahallesi
Karaman Çiftliği-Atilla İlhan Caddesi
Efe Sokak No: 6 Ataşehir - İstanbul

Randevu ve Sekreter Tel: 0543 386 37 50 - (0216) 386 37 50
Faks:(0216) 386 94 18

Prof Dr Cem Turan: 0532 351 34 23

Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: 

Atilla İlhan Cd, Efe Sokak No:6 Ataşehir İstanbul

ADRES KROKİSİ: Köşesinde Ataşehir Memorial Hastanesi ve Shell İstasyonun bulunduğu Karaman Çiftliği caddesinden Doğu (Eski) Ataşehire doğru girdiğinizde; solda Develi Kebap ve sağda Ataşehir Şifa hastanesine giden yolu geçiniz. Sağ tarafınızda Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezi
 ve Petrol Ofisini geçtikten sonra önce sağa (Atilla İlhan Caddesi) ve sonra sola (Efe Sokak, Tatar Salim Döner Lokantası ve Atafiz Fizik Tedavi Merkezinin bulunduğu sokak) döndüğünüzde ATAŞEHİR KADIN SAĞLIĞI KLİNİĞİ'ne (haritada mavi okla işaretli) ulaşabilirsiniz. Ataşehir Kadın Sağlığı Kliniğinin hemen önündeki binada Beyaz Fırın ve İtimat Mağazası bulunmaktadır.

TOPLU ULAŞIM:

1-Dolmuş (Minibüs ile): Kadıöy, Altunizade ve Üsküdar'dan Doğu (Eski) Ataşehir'e giden dolmuşlara bindiğinizde Ataşehir Memorial Hastanesi ya da Ataşehir Şifa Hastanesine yakın Ataşehir Yavuz Selim Durağında indiğinizde aşağıdaki adres krokisine göre kliniğe ulaşabilirsiniz. 

Üsküdar-Harem'den Ataşehir'e gelen minibüslere; Kozyatağı Carrefour'dan bindiğinizde Ataşehir Memorial Hastanesi ya da Ataşehir Şifa Hastanesine yakın Ataşehir Yavuz Selim Durağında indiğinizde yukarıdaki adres krokisine göre kliniğe ulaşabilirsiniz. 

2- İETT OTOBÜSLERİ İLE
İETT 14ŞB HATTI için tıklayınız: Kadıköy - Çekmeköy (Şahinbey). İNİLECEK DURAK: ATAŞEHİR YAVUZ SELİM DURAĞI

İETT 256 HATTI için tıklayınız: Yeditepe Üniversitesi Kampusu (Maltepe)- Ataşehir - Taksim. İNİLECEK DURAK: ATAŞEHİR YAVUZ SELİM DURAĞI

İETT 19E HATTI için tıklayınız: Yenidoğan- Sancaktepe- Kadıköy. İNİLECEK DURAK: ATAŞEHİR YAVUZ SELİM DURAĞI

İETT 19 M HATTI için tıklayınız: Ataşehir-Kadıköy. İNİLECEK DURAK: ATAŞEHİR YAVUZ SELİM DURAĞI

Hava Durumu
Saat